Poważna oferta dla Xaviego

Poważna oferta dla Xaviego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Xavier Hernández Creus, czyli po prostu Xavi, nie może narzekać na brak zainteresowania. Pomocnika Barcelony chce ściągnąć jedna z katarskich drużyn.

Od kilku miesięcy o 34-latku pojawia się coraz więcej informacji, związanych z jego przyszłością poza Katalonią. Dotychczas najpoważniejszym kierunkiem była amerykańska Major League Soccer, bowiem nikt nie wyobraża sobie ikony klubu z Camp Nou w innych europejskich barwach.

Okazuje się jednak, że Xaviego chcą mieć w swoim kraju także Katarczycy, którzy w tym celu złożyli już stosowną ofertę. Według raportów z Hiszpanii, Xaviemu zaproponowano trzyletni kontrakt, w ramach za sezon gry otrzymywałby 10 milionów euro.

Hiszpan, który zdaje sobie sprawę, że jego czas w Barcelonie dobiega końca i wkrótce może zostać odstawiony na boczny tor, zamierza odnieść się do oferty Katarczyków, ale najpierw odbędzie rozmowę z Luisem Enrique, nowym szkoleniowcem "Blaugrany". Xavi chce bowiem wiedzieć, jakie plany ma wobec niego trener i czy powinien zdecydować się na zmianę klubu, by móc liczyć na regularne występy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy