Prandelli blisko powrotu na ławkę trenerską

Prandelli blisko powrotu na ławkę trenerską fot. Transfery.info
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Gazzetta dello Sport

Cesare Prandelli łączony jest z rolą trenera Atalanty Bergamo.

58-latek jest podobno w trakcie zaawansowanych rozmów z prezydentem klubu, Antonio Percassim, w sprawie przejęcia drużyny. Obecnie włoska ekipa prowadzona jest przez Edy Reję od 2015 roku.

Prandelli powróciłby wówczas na ławkę trenerską po raz pierwszy od listopada 2014 roku, gdy rozstał się z Galatasaray. Media sugerują także, że zainteresowane jego usługami są kluby z Premier League oraz Lazio, ale dobre personalne relacje z Percassim sprawiają, że to Atalanta jest pierwszym wyborem.

Dla Włocha będzie to oznaczało potencjalny powrót do zespołu, bowiem pracował już tam jako trener w latach 1990-1997 (głównie z drużynami młodzieżowymi), ale również wcześniej jako zawodnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy