Prawie trafił do Interu. Teraz zagra w Milanie?!

Prawie trafił do Interu. Teraz zagra w Milanie?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: France Football

AC Milan to obecnie faworyt do pozyskania Gianellego Imbuli.

Francuski zawodnik latem przeniósł się do FC Porto z pomocą grupy inwestycyjnej Doyen Sports, która przeforsowała wielomilionową transakcję. Portugalia nie była jednak pierwotną destynacją 23-latka, bowiem wcześniej wydawało się, że trafi do Interu Mediolan. Włosi zrezygnowali jednak z transakcji w ostatniej chwili, umożliwiając działaczom z Półwyspu Iberyjskiego ściągnięcie zawodnika do siebie.

Na Estadio do Dragao pomocnik nie zdołał jednak zaimponować podczas swoich występów i wygląda na to, że Doyen Sport ponownie załatwi mu ciekawy transfer. Zdaniem "France Football", zainteresowanie Imbulą wznowił bowiem inny zespół z Mediolanu, Milan, który wygląda aktualnie na faworyta do zdobycia karty zawodniczej 23-latka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy