Premier League: Jak wypadli angielscy menedżerowie?

Premier League: Jak wypadli angielscy menedżerowie?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Squawka

Angielscy menedżerowie prowadzący kluby w Premier League mogą skończyć sezon na pozycjach od 15. do 17.

Sezon 2015/2016 w Premier League jeszcze się nie skończył, ponieważ do rozegrania został przełożony ze względu na zagrożenie terrorystyczne mecz pomiędzy Manchesterem United a Bournemouth. Jeśli gościom nie uda się urwać "Czerwonym Diabłom" więcej niż jednego punktu możemy być świadkami sytuacji, w której trzech angielskich menedżerów zajmie trzy pozycje obok siebie.

Crystal Palace prowadzone przez Alana Pardewa zajmuje obecnie 15. miejsce i znajduje się wyżej od "The Cherries" tylko dzięki bilansowi bramek. Trzeci z angielskich menedżerów w najwyższej klasie rozgrywkowej, Sam Allardyce, zdołał utrzymać się w lidze ze swoim Sunderlandem i ostatecznie zajął 17. pozycję.

Jeśli Bournemouth zdoła wywalczyć przynajmniej remis na Old Trafford, Eddie Howe będzie najwyżej usytuowanym angielskim menedżerem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy