„Problem piłkarzy w Ghanie? Za dużo seksu!”

„Problem piłkarzy w Ghanie? Za dużo seksu!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Ultimate FM

Dyrektor techniczny ghańskiego klubu Asante Kotoko, Malik Jabir, stwierdził, że piłkarze w Ghanie prezentują się słabo przez nadmiar seksu.

Ghana Premier League nie należy do najlepszych lig na świecie, lecz to właśnie tam rozpoczyna się kariera wielu afrykańskich piłkarzy. Były reprezentant "Czarnych Gwiazd", Malik Jabir, uważa, że zawodnicy występujący w Ghanie nie potrafią połączyć życia prywatnego z zawodowym, co ma duży wpływ na ich dyspozycję, a w konsekwencji na stan tamtejszego futbolu.

- Wielu współczesnych piłkarzy nie potrafi nawet rozegrać pełnych 90 minut, ponieważ bardzo szybko się męczą. Wiecie dlaczego? Ponieważ za mało śpią, za mało trenują i uprawiają zbyt dużo seksu - stwierdził 71-latek w rozmowie z "Ultimate FM".

- Tu w Ghanie mamy wiele pięknych, młodych kobiet, a oni nie pozwolą, by były samotne. Ale jest czas na to i jest czas na futbol. Jeśli mieszasz oba, to nie możesz wejść na szczyt.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy