Promes może trafić do Sampdorii

Promes może trafić do Sampdorii
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Calciomercato

Quincy Promes może w niedalekiej przyszłości zakończyć swą przygodę ze Spartakiem Moskwa.

26-latek od 2014 roku jest zawodnikiem ekipy z rosyjskiej stolicy, w barwach której wyrósł na największa gwiazdę tamtejszych rozgrywek piłkarskich. Łącznie w koszulce Spartaka strzelił 64 gole, a także 33-krotnie asystował przy bramkach kolegów z zespołu.

Jak informują media na Półwyspie Apenińskim, reprezentant Holandii może niebawem zmienić barwy klubowe i zasilić szeregi Sampdorii Genua.

Klub, którego barwy reprezentuje aż trzech reprezentantów Polski, chciałby wzmocnić swój skład przed nadchodzącym sezonem, w którym zamierza podjąć się walki o ligową czołówkę. Sprowadzenie na Stadio Luigi Ferraris takiego zawodnika, jak Promes mogłoby w znaczącym stopniu przybliżyć popularnych „Blucerchiatich” do zrealizowania owego celu.

Problem może stanowić jednak gaża, jaką należałoby wypłacać urodzonemu w Amsterdamie skrzydłowemu. W Moskwie inkasuje on bowiem pensję wynoszącą około dwa i pół miliona euro rocznie, a takich warunków finansowych niemal na pewno nie byłaby w stanie zagwarantować mu Sampdoria.

Wychowanek Twente Enschede od pewnego czasu wielokrotnie łączony jest z opuszczeniem Spartaka. Najczęściej w kontekście odejścia Promesa z Moskwy wymieniane są zespoły z angielskiej Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy