Przemysław Frankowski zmieni klub? „To dla nas najważniejsze”

Przemysław Frankowski zmieni klub? „To dla nas najważniejsze” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: International Level

Przemysław Frankowski wkrótce zmieni klub? Na ten temat w programie „International Level” wypowiedział się jego agent Mariusz Mowlik.

Przemysław Frankowski latem 2021 roku zamienił Chicago Fire na Lens. Wówczas Francuzi zapłacili za niego 2,3 miliona euro i ten ruch okazał się dla nich strzałem w dziesiątkę.

Polak od samego początku pobytu nad Sekwaną spisuje się bardzo dobrze, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach ekspertów oraz sztabu szkoleniowego.

W tym momencie tak naprawdę ciężko wyobrazić sobie drużynę bez 27-latka, którego kontrakt wygasa w 2026 roku.

Frankowski w wielu spotkaniach pokazywał się z naprawdę dobrej strony. Kto wie, czy w razie braku awansu do Ligi Mistrzów, nie zdecyduje się on na zmianę barw i przenosiny do mocniejszego klubu.

Na ten temat w programie „International Level” wypowiedział się jego agent Mariusz Mowlik.

- Staramy się zawsze planować każdy krok. Jeszcze przy podpisywaniu kontraktu z Lens przybiliśmy z dyrektorem sportowym piątki i ustaliliśmy, że wspólnie działamy już pod kolejny ruch, który będzie za dwa lub trzy lata. Dla nich to jest normalne, bo to oczywiście duży klub, ale nie docelowy dla zawodników - stwierdził.

- Przemek jest we Francji szczęśliwy i to dla nas najważniejsze. Zawodnik musi regularnie występować, by czuć się dobrze i na to zwracamy uwagę, bo to priorytet - dodał w kwestii potencjalnej zmiany barw.

Przemysław Frankowski, który uczestniczył w Mistrzostwach Świata w Katarze, rozegrał w tym sezonie 31 meczów, a jego dorobek to dwa gole oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy