Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sergio Reguilón popisał się bardzo przytomnym zachowaniem w trakcie meczu Premier League pomiędzy Newcastle United a Tottenhamem.

Newcastle i Tottenham mierzą się dzisiaj na St James’ Park. W 40. minucie spotkanie zostało na chwilę przerwane. Wszystko za sprawą reakcji Reguilóna, który zwrócił sędziemu Andre Marrinerowi uwagę na problemy zdrowotne jednego z kibiców przebywających na trybunach, prosząc o zastopowanie spotkania. Świetnie zachował się również Eric Dier, który doszedł do ławek rezerwowych i ponaglił służby medyczne, tłumacząc, o co chodzi.

Zaraz po tym do kibica pobiegł klubowy lekarz Newcastle Paul Catterson wraz z innymi medykami, biorąc ze sobą nosze oraz defibrylator. Był on reanimowany.

Newcastle potwierdziło już, że stan kibica został ustabilizowany i jest on w drodze do szpitala.

Piłkarze obu drużyn zostali poproszeni o zejście z murawy na kilka minut. Niedługo po ich powrocie na boisko do siatki trafił Heung-min Son.

Tottenham prowadzi na razie z Newcastle 3:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy