Przyjście Deulofeu oznacza odejście Nianga?!

Przyjście Deulofeu oznacza odejście Nianga?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Calciomercato

M'Baye Niang może zostać wypożyczony do Genoi.

Reprezentant Francji zalicza dość przeciętny sezon w barwach Milanu. O ile gra dość regularnie, to o tyle nie przynosi to większych korzyści drużynie ze stolicy Lombardii. 22-latek zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty. Dla porównania – Suso w roli prawoskrzydłowego strzelił pięć goli i zanotował osiem ostatnich podań. 

Przyjście Gerarda Deulofeu na rundę wiosenną może okazać się dla Francuza ogromną zaporą. Mało tego, w odwodzie jest zawsze Giacomo Bonaventura, który może grać zarówno na lewym skrzydle,  jak i na środku pomocy. Jak donosi „Calciomercato”, Milan otrzymał ofertę półrocznego wypożyczenia Nianga od Genoi.

Wychowanek SM Caen grał w ekipie „Rossoblu” w sezonie 2014/2015, więc okres aklimatyzacji nie powinien trwać długo. W drugą stronę miałby powędrować Lucas Ocampos. Nie wiadomo jednak, czy zostanie on wypożyczony z Genoi, czy z Olympique Marsylii. 22-latek obecnie przebywa na wypożyczeniu właśnie w ekipie z Genui, która ma prawo wykupu. Na rozwój sytuacji trzeba będzie poczekać zapewne do końca tygodnia. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy