PSG odda CZTERECH bramkarzy?! Marcin Bułka ponownie na walizkach

PSG odda CZTERECH bramkarzy?! Marcin Bułka ponownie na walizkach fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L'Équipe

Obecność Keylora Navasa i nieuniknione przybycie Gianluigiego Donnarummy sprawiło, że Paris Saint-Germain gotowi się do tymczasowego pożegnania czterech innych bramkarzy. Na liście tej są między innymi Marcin Bułka i Alphonse Areola - informuje „L'Équipe”.

Paryżanie muszą uszczuplić kadrę o kilka nazwisk, jeśli chcą nadal pozostać aktywni na rynku transferowym. Wśród graczy typowanych do odejścia są Ander Herrera czy Pablo Sarabia.

Fakty są jednak takie, że przeładowane na ten moment są wszystkie cztery formacje, a najmocniej bez wątpienia obrona, z bramkarzami na czele. Mając to na uwadze, klub zamierza rozstać się z czterema golkiperami.

Na liście tej „L'Équipe” umieścił Sergio Rico, Alphonse’a Areolę, Marcina Bułkę i Garissone’a Innocenta.

Co do pierwszego piłkarza, wobec planowanego przybycia Gianluigiego Donnarummy Hiszpan zostanie zdegradowany do numeru trzeciego, a to oznacza praktycznie zerowe szanse na występy. Do tego nie chce dopuścić sam 27-latek, stąd pomysł sprzedaży lub wypożyczenia.

Dziennik donosi, że to drugie może spotkać najprawdopodobniej także Areolę, którego wysoka tygodniówka zniechęca inne ekipy do jego angażu na zasadzie transferu definitywnego. 28-latek priorytetowo traktuje powrót do Premier League.

Pozostałej dwójce pozostaje czekać na walizkach na decyzję Leonardo w kwestii ich wypożyczeń.

Bułka przez ostatni sezon przebywał najpierw w FC Cartagena, a następnie w LB Châteauroux. Czas pokaże, jaki będzie następny krok 21-letniego Polaka sprowadzonego z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy