PSG znokautował Bayer w Leverkusen [WIDEO]. Blanc: Nasz występ był doskonały

PSG znokautował Bayer w Leverkusen [WIDEO]. Blanc: Nasz występ był doskonały fot. Transfery.info
Paweł Machitko

Paris Saint-Germain wygrał 4-0 z Bayerem Leverkusen w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Bramki dla gości strzelili Blaise Matuidi (3'), Zlatan Ibrahimović (39' i 42'), Yohan Cabaye (88').

Trener Bayeru Sami Hyypiä: - Nie można powiedzieć, że wszystko poszło źle. Trzeba także spojrzeć na zespół, z którym się mierzyliśmy. Paryż to najwyższa półka, a piłkarze gości grali wczoraj doskonale. Jeśli tracisz bramkę po trzech minutach, to potem trudno o dalszą walkę. Nie odzyskaliśmy już rytmu w pierwszej połowie. W drugiej połowie straciliśmy zawodnika [czerwona kartka Emira Spahicia - przyp. red.]. Wydaje mi się, że w dziesiątkę graliśmy lepiej niż w jedenastu.

Trener PSG Laurent Blanc: - Przede wszystkim spróbujemy cieszyć się z tego wyjazdowego sukcesu. Po zwycięstwie z Valenciennes widziałem, że mamy bardzo skoncentrowany zespół - każdy czekał na ten mecz od dłuższego czasu. Kiedy masz odpowiednie nastawienie, w dodatku strzelasz bramkę w trzeciej minucie, wszystko przychodzi łatwiej. Można wymieniać słabości Leverkusen, ale nasz występ był doskonały.

WYPOWIEDŹ DNIA: Zlatan Ibrahimović zapytany o słabszą nogę: "Nie ma takiej!".

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jan Urban na radarze polskiego klubu. „Jedyny” taki na liście Jan Urban na radarze polskiego klubu. „Jedyny” taki na liście Jest rewelacją w FC Barcelonie, w 2023 roku odrzucił go Raków Częstochowa. „Nie przeszedł weryfikacji” Jest rewelacją w FC Barcelonie, w 2023 roku odrzucił go Raków Częstochowa. „Nie przeszedł weryfikacji” To jest naprawdę możliwe! Kosta Runjaić „bardzo mocnym” kandydatem klubu z Ekstraklasy To jest naprawdę możliwe! Kosta Runjaić „bardzo mocnym” kandydatem klubu z Ekstraklasy „Nie traktujmy go jak dziecko specjalnej troski”. Ekspert bezwzględny dla gracza Legii Warszawa „Nie traktujmy go jak dziecko specjalnej troski”. Ekspert bezwzględny dla gracza Legii Warszawa Warta Poznań wybrała nowego trenera. To on zastąpi Dawida Szulczka Warta Poznań wybrała nowego trenera. To on zastąpi Dawida Szulczka Kibice nie wejdą na stadion podczas finału Pucharu Polski?! „Nie ma optymistycznych prognoz” Kibice nie wejdą na stadion podczas finału Pucharu Polski?! „Nie ma optymistycznych prognoz” Bogusław Cupiał jednak w Wiśle Kraków?! „Szalony pomysł. Doszło do spotkania” Bogusław Cupiał jednak w Wiśle Kraków?! „Szalony pomysł. Doszło do spotkania”