Puchar Anglii: Rozlosowano pary piątej rundy. Middlesbrough po wyeliminowaniu Manchesteru United znowu w hitowym zestawianiu

Puchar Anglii: Rozlosowano pary piątej rundy. Middlesbrough po wyeliminowaniu Manchesteru United znowu w hitowym zestawianiu fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The FA

Dzisiaj na legendarnym Wembley odbyło się losowanie par piątej rundy Pucharu Anglii. Swoich rywali poznały Chelsea, Tottenham Hostpur czy Middlesbrough.

Będąca u finiszu czwarta runda stoi pod znakiem prawdziwych mąk głównych faworytów do końcowego triumfu. Z trudem wygrali „The Blues” czy West Ham United, któremu potrzebna była dogrywka.

Przez doliczony czas gry, jak i rzuty karne, przebrnęli piłkarze Manchesteru United. Po szesnastu seriach „jedenastek” ekipa z Old Trafford została wyeliminowana przez Middlesbrough. Oprócz „Czerwonych Diabłów” w turnieju nie ma już Wolverhampton Wanderers.

Tymczasem odbyło się losowanie par piątej rundy. „Boro” trafiło na „Koguty” i tym samym ma następną okazję do wyeliminowania celującej wysoko drużyny.

Jednocześnie doczekamy się na tym etapie rozgrywek polskiego boju. Southampton Jana Bednarka zmierzy się z West Hamem Łukasza Fabiańskiego.

Spotkania będą miały miejsce między 28 lutego a szóstym marca.

***

Pary piątej rundy Pucharu Anglii:

Luton Town - Chelsea

Crystal Palace - Stoke City

Peterborough United - Manchester City

Liverpool/Cardiff City - Norwich City

Southampton - West Ham United

Middlesbrough - Tottenham Hotspur

Nottingham Forest/Leicester City - Huddersfield Town

Everton - Bournemouth/Boreham Wood

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy