Puchar Polski: Legia Warszawa z awansem. Kosta Runjaić komentuje. „Z tego powodu jestem dumny”

Puchar Polski: Legia Warszawa z awansem. Kosta Runjaić komentuje. „Z tego powodu jestem dumny” fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległa Legii Warszawa po dogrywce 2-3, a z dziennikarzami spotkał się trener gości Kosta Runjaić.

We wtorek rozegrane zostały mecze w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski. W jednym ze starć naprzeciw siebie stanęły Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Legia Warszawa.

Pierwsi na prowadzenie wyszli ci pierwsi za sprawą Carlitosa, ale później do głosu dwukrotnie dochodzi gospodarze, którzy w pewnym momencie wygrywali rezultatem 2-1.

Kiedy wydawało się, że stołeczna ekipa odpadnie z krajowego pucharu, arbiter podyktował rzut karny, a z jedenastu metrów nie pomylił się niezawodny Josué.

Portugalczyk doprowadził więc do dogrywki, a w niej ponownie lepsza okazała się ekipa z Warszawy, która wygrała po golu Carlitosa 3-2.

Zaraz po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa, a udział wziął w niej trener gości Kosta Runjaić.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wygraliśmy tak trudny mecz. Wielki szacunek dla całej drużyny, która wróciła do meczu. W meczach pucharowych czasami potrzebujesz trochę szczęścia. Zawsze musisz grać do końca. Ogromny szacunek także dla naszych rywali. Termalica walczyła o każdą piłkę, pokazała się z bardzo dobrej strony - powiedział.

- Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami i mają swoją historię. My tę historię też chcemy napisać. Bardzo zależało nam na tym, aby dzisiaj wygrać. To pierwsze zwycięstwo Legii w Niecieczy. Jestem z tego powodu bardzo dumny. Teraz skupiamy się na piątkowym meczu z Radomiakiem. Spodziewamy się świetnej frekwencji. Mamy nadzieję, że zakończymy ten trudny tydzień sukcesem i kolejnym zwycięstwem - dodał.

Już w piątek Legia Warszawa rozegra kolejny mecz Ekstraklasy, a rywalem będzie Radomiak Radom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy