Puchar Polski: Składy na Arka Gdynia - Piast Gliwice

Puchar Polski: Składy na Arka Gdynia - Piast Gliwice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia I Piast Gliwice

Poznaliśmy składy na półfinał Pucharu Polski pomiędzy Arką Gdynia a Piastem Gliwice.

Gdynianie w ćwierćfinale okazali się lepsi od Puszczy Niepołomice, którą pokonali 5:2. Piast wyeliminował Legię Warszawa (2:1). Jeśli chodzi o zmagania ligowe, gliwiczanie zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Arka jest szósta w I lidze.

Mecz rozpocznie się o 17:30.

ARKA GDYNIA: Krzepisz; Kasperkiewicz, Marcjanik, Memić, Danch, Hiszpański, Deja, Ł. Wolsztyński, Żebrowski, Aleman, Rosołek.
Ławka: Kajzer, Hosek, Ślesicki, Sasin, Da Silva, Łabojko, Stępień, Skóra, R. Wolsztyński.

PIAST GLIWICE: Plach; Rymaniak, Czerwiński, Huk, Holubek, Pyrka, Jodłowiec, Sokołowski, Chrapek, Steczyk, Świerczok.
Ławka: Szmatuła, Vida, Żyro, Winciersz, Lipski, Milewski, Badia, Borkała, Malarczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy