Puchar Polski: Składy na mecz Świt Skolwin - Legia Warszawa. Debiut trenera Marka Gołębiewskiego [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Składy na mecz Świt Skolwin - Legia Warszawa. Debiut trenera Marka Gołębiewskiego [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa | Świt Skolwin

Świt Skolwin i Legia Warszawa przedstawiły wyjściowe jedenastki na swoje bezpośrednie spotkanie w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

Aktualny mistrz Polski przeżył w minionych dniach spore zawirowania związane ze zwolnieniem trenera Czesława Michniewicza. W jego miejsce został zatrudniony dotychczasowy opiekun drużyny rezerw - Marek Gołębiewski, któremu przyjdzie zadebiutować w nowej roli w meczu pucharowym przeciwko Świtowi Skolwin.

W swoim pierwszym meczu Gołębiewski zdecydował się postawić między innymi na 20-letniego Bartłomieja Ciepielę. Zwraca uwagę za to brak Josué w kadrze meczowej. Luquinhas rozpoczyna spotkanie na ławce rezerwowych i zapewne tym razem zostanie wykorzystany jako dżoker.

Trzecioligowy zespół uporał się w pierwszej rundzie po emocjonującej rywalizacji z Wisłoką Dębica (0:0, 7:6 po karnych) i teraz dostąpi zaszczytu zaprezentowania się przeciwko mistrzowi. Z kolei „Wojskowi” pokonali Wigry Suwałki (3:1).

Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00. Będzie można go obejrzeć na Polsacie Sport.

***

ŚWIT SKOLWIN:

Motłoka - Kisły, Kuzko, Baranowski, Bil - Białczyk, Łodziak, Wojdak, Krawic, Kapelusz - Wojtasiak.

Ławka: Żukowski, Potoczny, Nagórski, Mach, Bajkiewicz, Szulc, Żulpo, Michułka, Prostak.

LEGIA WARSZAWA:

Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Rose - Johansson, Ciepiela, Slisz, Ribeiro - Kastrati, Emreli, Muçi.

Ławka: Tobiasz, Çelhaka, Lopes, Skibicki, Włodarczyk, Kisiel, Luquinhas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy