Puchar Polski: Wyznaczono terminy meczów 1/2 finału

Puchar Polski: Wyznaczono terminy meczów 1/2 finału fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz najbliższych meczów rodzimego pucharu.

Na etapie ćwierćfinału z dalszej walki o puchar zostały wyeliminowane Lech Poznań i Legia Warszawa. Pierwszy z nich musiał uznać wyższość Rakowa Częstochowa, a z drugą wygrał Piast Gliwice.

Oprócz ekip z Częstochowy i Gliwic w najlepszej czwórce są jeszcze Cracovia i Arka Gdynia - jedyny przedstawiciel I ligi.

Terminy meczów 1/2 finału Pucharu Polski:
Arka Gdynia - Piast Gliwice, 7 kwietnia (środa), godz. 17:30;
Cracovia - Raków Częstochowa, 14 kwietnia (środa), godz. 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy