Raczkowski poprowadzi mecz Armenia - Grecja

Raczkowski poprowadzi mecz Armenia - Grecja fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA

Paweł Raczkowski będzie arbitrem starcia pomiędzy Armenią i Grecją.

Przerwa na reprezentacje będzie pracowita nie tylko dla kadrowiczów. Zbliżające się mecze to także wytężony okres pracy dla sędziów.

W najbliższych dniach przekona się o tym Paweł Raczkowski. 36-latek został bowiem oddelegowany do bycia rozjemcą w meczu Armenia-Grecja, który zostanie rozegrany w Erywaniu.

Na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz i Radosław Siejka. Rolę arbitra technicznego pełnił będzie Daniel Stefański.

Pierwszy gwizdek 15 listopada o godzinie 18:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy