Radomiak Radom: Piłkarz zamieszany w kradzież aut kolegów trafił do aresztu

Radomiak Radom: Piłkarz zamieszany w kradzież aut kolegów trafił do aresztu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Morimakan D. spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie z powodu podejrzewania go o udział w kradzieży dwóch luksusowych aut kolegom z zespołu Radomiaka Radom - poinformowało „WP SportoweFakty”.

Ofensywny zawodnik dołączył do ekipy z województwa mazowieckiego na początku października i miał stanowić wartościowe uzupełnienie drużyny celującej w uzyskanie awansu do Ekstraklasy.

Dość szybko okazało się jednak, że 22-letni piłkarz nie prezentuje wystarczająco wysokiego poziomu, aby móc z powodzeniem rywalizować choćby na pierwszoligowych boiskach.

Z tego też względu został odstawiony na boczny tor w Radomiaku Radom po zanotowaniu zaledwie pięciu epizodycznych występów i w teorii miał szykować się do opuszczenia szeregów polskiego zespołu po zakończeniu sezonu.

Morimakan D. postanowił najprawdopodobniej wykorzystać pozostały mu czas do uzyskania korzyści majątkowej z tytułu kradzieży dwóch Mercedesów klubowym kolegom przy pomocy towarzyszy przybyłych z Francji.

Auta warte przynajmniej blisko 500 tysięcy złotych zostały jednak bardzo szybko namierzone dzięki nadajnikom GPS oraz zeznaniom świadka, który widział czarnoskórego mężczyznę kręcącego się wokół jednego z nich.

Zawodnicy Radomiaka bardzo szybko skojarzyli fakty i niemal zlinczowali zagranicznego napastnika przed ligowym pojedynkiem z Bruk-Bet Termalicą.

Na szczęście zdołali się powstrzymać od wymierzenia sprawiedliwości, a tą zajmie się sąd, który przychylił się do wniosku śledczych o zastosowanie dwumiesięcznego aresztu dla 22-latka w związku z ciążącymi nad nim zarzutami dotyczącymi udziału w kradzieży luksusowych samochodów.

Więcej na temat: Radomiak Radom Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy