Radosław Majewski pechowo rozpoczyna przygodę z Australią. OFICJALNIE: Poważny uraz polskiego pomocnika

Radosław Majewski pechowo rozpoczyna przygodę z Australią. OFICJALNIE: Poważny uraz polskiego pomocnika fot. Aleksandra Sieczka
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Western Sydney Wanderers

Radosław Majewski miał być w Western Sydney Wanderers jedną z głównych gwiazd w zbliżającym się sezonie A-League. Niestety na treningu doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na dłuższy czas.

Potwierdziły się wczorajsze informacje, że polski ofensywny pomocnik poczeka z ligowym debiutem w nowych barwach. Jeszcze nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa piłkarza. Naruszone zostały jednak więzadła przednie i poboczne, więc raczej trudno spodziewać się Majewskiego na boisku jeszcze w tym roku.

32-letni zawodnik z dobrej strony pokazał się w Pucharze Australii, szczególnie w wygranym 7-1 meczu z Sydney United, w którym strzelił bramkę i popisał się kilkoma świetnymi podaniami.

Nie wiadomo, czy w tej sytuacji trener Markus Babbel nie zostanie zmuszony do poszukania wzmocnienia pozycji na rynku. Okno w Australii jest otwarte do połowy października. Wtedy również rusza sezon 2019/2020.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy