Radosław Majewski pechowo rozpoczyna przygodę z Australią. OFICJALNIE: Poważny uraz polskiego pomocnika

Radosław Majewski pechowo rozpoczyna przygodę z Australią. OFICJALNIE: Poważny uraz polskiego pomocnika fot. Aleksandra Sieczka
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Western Sydney Wanderers

Radosław Majewski miał być w Western Sydney Wanderers jedną z głównych gwiazd w zbliżającym się sezonie A-League. Niestety na treningu doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na dłuższy czas.

Potwierdziły się wczorajsze informacje, że polski ofensywny pomocnik poczeka z ligowym debiutem w nowych barwach. Jeszcze nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa piłkarza. Naruszone zostały jednak więzadła przednie i poboczne, więc raczej trudno spodziewać się Majewskiego na boisku jeszcze w tym roku.

32-letni zawodnik z dobrej strony pokazał się w Pucharze Australii, szczególnie w wygranym 7-1 meczu z Sydney United, w którym strzelił bramkę i popisał się kilkoma świetnymi podaniami.

Nie wiadomo, czy w tej sytuacji trener Markus Babbel nie zostanie zmuszony do poszukania wzmocnienia pozycji na rynku. Okno w Australii jest otwarte do połowy października. Wtedy również rusza sezon 2019/2020.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy