Rafał Gikiewicz szczerze po meczu z Radomiakiem Radom. „Dałem d*py” [WIDEO]

2024-08-24 08:43:26; Aktualizacja: 23 godziny temu
Rafał Gikiewicz szczerze po meczu z Radomiakiem Radom. „Dałem d*py” [WIDEO] Fot. Artur Kraszewski / APPA / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Rafał Gikiewicz [X] | Canal+ Sport

Widzew Łódź pokonał w piątkowym starciu Radomiaka Radom 3:2. Nie do końca ze swojego występu zadowolony jest Rafał Gikiewicz, który nie zachował się najlepiej przy trafieniu Leonardo Rochy.

Widzew Łódź udanie rozpoczął sezon, sięgając w trzech pierwszych meczach po siedem punktów. W następnych dwóch kolejkach dobra passa została przerwana przez remis ze Śląskiem Wrocław i porażkę z Pogonią Szczecin.

Podopieczni Daniela Myśliwca zamierzali w piątkowym starciu powrócić na dobre tory.

„Czerwono-Biało-Czerwoni” zasłużenie sięgnęli po komplet punktów w meczu z cieniującym Radomiakiem Radom. Pewien niedosyt jednak pozostał, gdyż zdecydowanie mogli oni uniknąć straty dwóch bramek.

W doliczonym czasie pierwszej połowy z pozoru niegroźny strzał na bramkę Rafała Gikiewicza oddał Leonardo Rocha. Ostatecznie piłka zatrzepotała w siatce. Na powtórkach widać wyraźnie, że doświadczony golkiper łodzian interweniował niefortunnie.

Ostatecznie Widzew wygrał 3:2, docierając po piątkowych zmaganiach na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Rafał Gikiewicz nie przemilczał jednak kwestii nieudanej parady z pierwszej połowy.

„Wygrana i trzy punkty zostają w Łodzi. Plan był prosty, wygrać po porażce w Szczecinie. „Dałem dupy” przy bramce, ale na szczęście nie piecze za mocno. Miłego weekendu dla wszystkich. [...] No i nikt jutro nie będzie już pamiętać” - napisał na platformie X 36-latek.

Były gracz Unionu Berlin czy Augsburga zanotował w tym sezonie sześć występów - stracił w nich siedem bramek i zachował jedno czyste konto.