Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik w ostatniej chwili zrezygnował z zagranicznego transferu

Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik w ostatniej chwili zrezygnował z zagranicznego transferu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Sebastian Musiolik

Sebastian Musiolik mógł dołączyć do DC United, ale finalnie odrzucił ofertę przenosin do Stanów Zjednoczonych - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Zainteresowanie ze strony klubu występującego w MLS (ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej w sezonie 2021) Musiolikiem było poważne. Według Włodarczyka działacze zespołu z Waszyngtonu zaproponowali Rakowowi Częstochowa ponad pół miliona euro i propozycja ta została zaakceptowana przez wicemistrza Polski. Podobno ustalono również warunki indywidualnego kontraktu napastnika, ale ten finalnie zdecydował się nie przenosić do Stanów Zjednoczonych.

25-latek dalej będzie więc reprezentował barwy Rakowa. Atakujący jest jego zawodnikiem od 2018 roku.

W międzyczasie Musiolik zanotował swoją pierwszą zagraniczną przygodę piłkarską. Sezon 2020/2021 spędził w Pordenone. W jego trakcie uzbierał sześć trafień i trzy asysty w Serie B.

Po powrocie do kraju Musiolik wybiegał 17 razy na murawy Ekstraklasy. Zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy