Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik w ostatniej chwili zrezygnował z zagranicznego transferu

Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik w ostatniej chwili zrezygnował z zagranicznego transferu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Sebastian Musiolik

Sebastian Musiolik mógł dołączyć do DC United, ale finalnie odrzucił ofertę przenosin do Stanów Zjednoczonych - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Zainteresowanie ze strony klubu występującego w MLS (ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej w sezonie 2021) Musiolikiem było poważne. Według Włodarczyka działacze zespołu z Waszyngtonu zaproponowali Rakowowi Częstochowa ponad pół miliona euro i propozycja ta została zaakceptowana przez wicemistrza Polski. Podobno ustalono również warunki indywidualnego kontraktu napastnika, ale ten finalnie zdecydował się nie przenosić do Stanów Zjednoczonych.

25-latek dalej będzie więc reprezentował barwy Rakowa. Atakujący jest jego zawodnikiem od 2018 roku.

W międzyczasie Musiolik zanotował swoją pierwszą zagraniczną przygodę piłkarską. Sezon 2020/2021 spędził w Pordenone. W jego trakcie uzbierał sześć trafień i trzy asysty w Serie B.

Po powrocie do kraju Musiolik wybiegał 17 razy na murawy Ekstraklasy. Zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy