Raków Częstochowa z problemami. Kontuzja Bogdana Racovițana

Raków Częstochowa z problemami. Kontuzja Bogdana Racovițana fot. Tomasz Kudala / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Bogdan Racovițan, obrońca Rakowa Częstochowa, doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na dłuższy okres - informuje Weszlo.com.

Celem Rakowa Częstochowa na ten sezon jest mistrzostwo Polski i aby dopiąć swego, klubowe władze postanowiły głębiej sięgnąć do kieszeni i sprowadziły za blisko półtora miliona euro dwóch wyróżniających się piłkarzy ligi rumuńskiej. Są nimi Bogdan Racovițan oraz Deian Sorescu.

O tyle ten drugi nie dostał jeszcze prawdziwej szansy, o tyle ten pierwszy zdążył już zaprezentować się fanom Ekstraklasy i pokazał się do dobrej strony. Okazuje się jednak, że prędko go na placu gry nie zobaczymy.

21-latek musiał niedawno przedwcześnie opuścić plac gry przy okazji meczu z Górnikiem Zabrze (1-1).

Na ten moment nie wiadomo, z jakiego typu problemami boryka się Racovițan, ale zdaniem portalu Weszlo.com nie zobaczymy go na boisku przez blisko dwa miesiące. Trener Marek Papszun będzie musiał zatem szukać alternatywy.

Raków Częstochowa zmierzy się w najbliższej kolejce z Wisłą Płock.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy