Ramirez jednak w Southampton?

Ramirez jednak w Southampton?
Redakcja
Redakcja
Źródło: itv.com

Menadżer Southampton, Nigel Adkins, ma nadzieję na skompletowanie składu na najbliższy sezon transferem Gastona Ramireza z Bolognii.

Najnowszym nabytkiem "Świętych" jest Emmanuel Mayuka, który podpisał pięcioletni kontrakt z beniaminkiem Premier League. Po sfinalizowaniu tego transferu Adkins, którego zespół pokonał wczoraj Stevenage 4:1 w Pucharze Ligi, ma nadzieję sfinalizować przenosiny Gastona Ramireza.

Urugwajczyk został powiązany w tym okienku transferowym ze sporo liczbą europejskich klubów. Wygląda na to, że jednak Southampton jest blisko porozumienia w kwestii 11-milionowej transakcji.

- Dopóki papiery nie zostaną podpisane nigdy nie można powiedzieć, że to się stało, ale prezes pracuje wyjątkowo ciężko za kulisami, wspomagając nas w tym co robimy. Jesteśmy bardzo ambitni i jeśli będzie taka potrzeba, mamy poważne pieniądze do wyłożenia - powiedział Nigel Adkins.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy