Ranieri straci pracę?
2014-02-25 18:36:43; Aktualizacja: 11 lat temu
Szkoleniowiec AS Monaco Claudio Ranieri może pożegnać się ze swoim stanowiskiem po zakończeniu obecnego sezonu - informują francuskie media.
Mimo iż beniaminek Ligue 1 zajmuje w tej chwili drugie miejsce w lidze ze stratą pięciu punktów do prowadzącego PSG, to właściciele z Monaco są ponoć niezadowoleni z tej sytuacji, gdyż ogromne pieniądze wydane w ciągu ostatnich miesięcy mają doprawdzić klub do mistrzostwa.
Włoskiemu trenerowi coraz częściej jest wypominany niezbyt atrakcyjny dla oka futbol, a ponadto coraz głośniej mówi się, iż 65-latek nie jest w stanie wznieść drużyny na kolejny poziom. Warto przypomnieć, że Ranieri, prowadzący w przeszłości takie ekipy jak Juventus, czy Chelsea, na ławce trenerskiej francuskiego klubu zasiada od 30 maja 2012 roku.
Spekuluje się, że właściciel AS Monaco Dimitrij Rybołowlew chce skorzystać z okazji, że bez pracy pozostaje zwolniony niedawno Michael Laudrup, by kontynuować budowany przez siebie projekt, w którym jego drużyna ma być potęgą nie tylko na krajowym podwórku, ale także na arenie międzynarodowej.

![Pep Guardiola nie wytrzymał. Operator kamery zaatakowany przez szkoleniowca Manchesteru City [FOTO]](img/photos/103194/170x113/pep-guardiola.jpg)





![Manchester United nadal bez zwycięstwa! Everton górą na Old Trafford [WIDEO]](img/photos/112928/170x113/idrissa-gueye-of-everton-hits-out-at-michael-keane.jpg)

![Pep Guardiola nie wytrzymał. Operator kamery zaatakowany przez szkoleniowca Manchesteru City [FOTO]](img/photos/103194/90x60/pep-guardiola.jpg)





![Manchester United nadal bez zwycięstwa! Everton górą na Old Trafford [WIDEO]](img/photos/112928/90x60/idrissa-gueye-of-everton-hits-out-at-michael-keane.jpg)







