Raúl Albiol wróci do Valencii?

Raúl Albiol wróci do Valencii? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Valencia wyraża zainteresowanie Raúlem Albiolem, swoim byłym zawodnikiem, który obecnie broni barw Realu Madryt. Transfer ten może dojść do skutku, jeżeli drużynę Nietoperzy opuści Adil Rami.

Raúl Albiol nie może zaliczyć obecnego sezonu do najbardziej udanych. Mourinho nie widzi w nim zawodnika pierwszego składu, a sam Albiol z rzadka pojawiał się w ogóle na boisku.

Jego ewentualny powrót do Valencii uzależniony jest jednak od Adila Ramiego. Francuskim stoperem grającym w drużynie Nietoperzy zainteresowanie wyraża Paris Saint-Germain. Jeżeli Rami odejdzie, to Valencia zrobi wszystko, aby pozyskać z Realu Madryt swojego byłego zawodnika.

Sprowadzenie Albiola może być jednak ciężkim zadaniem. Obecnemu Mistrzowi Hiszpanii nie jest wcale tak śpieszno do jego sprzedaży. Klub latem opuścić ma Carvalho, a Albiol jest piłkarzem uniwersalnym, ponieważ może występować również na pozycji prawego obrońcy. Nie jest niczym nowym, że Mourinho bardzo ceni sobie takich zawodników.  

- Albiol to znakomity piłkarz. Wiemy, że sprowadzenie go z powrotem do naszego klubu będzie trudnym zadaniem - powiedział dyrektor sportowy Valencii Braulio Vázquez.

O powrót do swojej byłej drużyny zapytany został również sam Albiol.

- Nie wiem nic o zainteresowaniu Valencii. Słyszałem tylko plotki, że klub chce mnie z powrotem. Obecnie nie myślę o odejściu z Realu Madryt.

- Oczywistym jest też, że chciałbym spędzać więcej czasu na boisku, ale nie da się przecież wszystkich zadowolić. Z Realem wciąż wiąże mnie kontrakt i planuje go wypełnić - zakończył Hiszpan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy