Raúl Albiol wróci do Valencii?

Raúl Albiol wróci do Valencii?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Valencia wyraża zainteresowanie Raúlem Albiolem, swoim byłym zawodnikiem, który obecnie broni barw Realu Madryt. Transfer ten może dojść do skutku, jeżeli drużynę Nietoperzy opuści Adil Rami.

Raúl Albiol nie może zaliczyć obecnego sezonu do najbardziej udanych. Mourinho nie widzi w nim zawodnika pierwszego składu, a sam Albiol z rzadka pojawiał się w ogóle na boisku.

Jego ewentualny powrót do Valencii uzależniony jest jednak od Adila Ramiego. Francuskim stoperem grającym w drużynie Nietoperzy zainteresowanie wyraża Paris Saint-Germain. Jeżeli Rami odejdzie, to Valencia zrobi wszystko, aby pozyskać z Realu Madryt swojego byłego zawodnika.

Sprowadzenie Albiola może być jednak ciężkim zadaniem. Obecnemu Mistrzowi Hiszpanii nie jest wcale tak śpieszno do jego sprzedaży. Klub latem opuścić ma Carvalho, a Albiol jest piłkarzem uniwersalnym, ponieważ może występować również na pozycji prawego obrońcy. Nie jest niczym nowym, że Mourinho bardzo ceni sobie takich zawodników.  

- Albiol to znakomity piłkarz. Wiemy, że sprowadzenie go z powrotem do naszego klubu będzie trudnym zadaniem - powiedział dyrektor sportowy Valencii Braulio Vázquez.

O powrót do swojej byłej drużyny zapytany został również sam Albiol.

- Nie wiem nic o zainteresowaniu Valencii. Słyszałem tylko plotki, że klub chce mnie z powrotem. Obecnie nie myślę o odejściu z Realu Madryt.

- Oczywistym jest też, że chciałbym spędzać więcej czasu na boisku, ale nie da się przecież wszystkich zadowolić. Z Realem wciąż wiąże mnie kontrakt i planuje go wypełnić - zakończył Hiszpan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy