Raúl: Dołączenie do Al Sadd to dobra decyzja

Raúl: Dołączenie do Al Sadd to dobra decyzja fot. Shutterstock
Adam Flamma
Adam Flamma
Źródło: Goal

Raúl przyznał, że jest bardzo zadowolony ze swojego transferu do katarskiej drużyny Al Sadd. Hiszpan ma również nadzieję, że pomoże w rozwoju tamtejszego futbolu.

Były zawodnik Realu Madryt i Schalke oznajmił, że jest bardzo szczęśliwy z powodu swojego transferu do Al Sadd. 34-letni Raúl przeszedł do tej katarskiej drużyny na zasadzie wolnego transferu i wszystko wskazuje na to, że spędzi on w niej ostatnie dwa lata swojej pięknej piłkarskiej kariery.

- Negocjacje z Al Sadd rozpoczęły się 3 miesiące temu - powiedział Raúl na konferencji prasowej już po oficjalnym zakontraktowaniu.

- Rozmowy na temat tego transferu były bardzo poważne. Moja żona była tutaj około miesiąca temu i to miasto zrobiło na niej pozytywne wrażenie. Dopiero wtedy postanowiłem zaakceptować ofertę Al Sadd.

- Wraz z żoną uważamy, że mój transfer tu jest słuszną decyzją. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym co nas czeka, szczególnie po tak ciepłym przyjęciu.

Raúl został również zapytany o zbliżające się Euro i możliwość powołania go przez szkoleniowca Hiszpanii. 34-latek przyznał, że gra na turnieju w Polsce i Ukrainie byłaby dla niego spełnieniem marzeń, jednak wszystko leży w rękach trenera del Bosque.

Hiszpan wyjawił też, że w decyzji o przeniesieniu się do Kataru pomogli mu Pep Guardiola i Fernando Hierro. Raúl ma nadzieję pomóc w rozwoju katarskiego futbolu przed Mistrzostwami Świata, które zostaną tam rozegrane w 2022 roku.

Raúl nie ukrywa, że miał mnóstwo ciekawych ofert. Sam mówi jednak, że już dawno postawił kontynuować swoją karierę w Katarze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy