Raúl odrzucił ofertę z Bundesligi. „Ma inne priorytety”

Raúl odrzucił ofertę z Bundesligi. „Ma inne priorytety” fot. Sergiy Kozin / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Słynny Raúl otrzymał w ostatnich dniach propozycję objęcia Schalke - donosi „Marca”. Hiszpan postanowił ją jednak odrzucić i w takim wypadku przedstawiciel Bundesligi postawił na Thomasa Reisa.

Raúl to były świetny napastnik, który w barwach Realu Madryt zdobył nie tylko niezliczoną ilość bramek, ale dodatkowo też wygrał z tym zespołem wszystko, co było możliwe.

Po zakończeniu zawodowej kariery Hiszpan oddaje się pracy trenerskiej i dzieli się swoim doświadczeniem w Realu Madryt. Tam odpowiada za wyniki trzecioligowej drużyny rezerw stołecznego klubu.

Za swoje poczynania zbiera bardzo dobre recenzje, dlatego coraz częściej mówi się o awansie 45-latka. Być może w przyszłości otrzyma możliwość prowadzenia pierwszej drużyny „Królewskich”.

Na razie taka propozycja do niego nie spłynęła, ale zamiast tego zainteresowało się nim Schalke.

Beniaminek Bundesligi przeżywa ostatnio trudny okres, dlatego dokonał roszad na ławce trenerskiej. Po cichu liczono, że wakat załata właśnie Raúl. Oferta została przez niego jednak odrzucona, o czym informuje „Marca”.

45-latek uważa bowiem, że nie nadszedł właściwy czas na tego typu przygody. Woli on natomiast skupić się na pracy w Realu Madryt.

Skąd w ogóle propozycja Schalke? Nie jest tajemnicą, że kiedy w latach 2010-2012 napastnik występował w Bundeslidze, zyskał on sobie w barwach zespołu z Zagłębia Ruhry wielu zwolenników. Ci wspominają go bardzo dobrze i liczą, że być może w przyszłości ponownie zawita on do tej ekipy, ale już w nieco innej roli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy