Raúl zmieni klub?

Raúl zmieni klub?
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: AS

Raúl González, występujący obecnie w Al Sadd, może przenieść się do występującego w North American Soccer League, New York Cosmos.

Legenda Realu Madryt występuje w katarskim zespole od lata 2012 roku, kiedy to wygasł jego kontrakt z Schalke. Dotychczas 36-latek wystąpił w 37 spotkaniach, w których strzelił dziesięć bramek. Już w pierwszym sezonie sięgnął z drużyną po mistrzostwo kraju.

Były reprezentant Hiszpanii był łączony z przenosinami do Stanów Zjednoczonych w grudniu ubiegłego roku, lecz wtedy się na to nie zdecydował. Teraz jednak ponownie ma taką szansę i prawdopodobnie z niej skorzysta, by dołączyć do swojego kolegi Marcosa Senny.

- Raúl jest stuprocentowym profesjonalistą, o nietuzinkowych umiejętnościach. W każde spotkanie wkłada całe swoje serce, jest niesamowicie ambitny. To idealny napastnik do naszego klubu - powiedział jeden z przedstawicieli New York Cosmos.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy