Real Madryt: Federico Valverde kontuzjowany. Niepewny występ przeciwko Liverpoolowi

Real Madryt: Federico Valverde kontuzjowany. Niepewny występ przeciwko Liverpoolowi fot. A.Ivanov_Football / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Federico Valverde z Realu Madryt doznał urazu, który może wykluczyć go z gry przeciwko Liverpoolowi.

W poprzednim tygodniu doszło do losowania ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Los chciał, że w kolejnej rundzie dojdzie do hitowego starcia pomiędzy Realem Madryt a Liverpoolem.

Ci pierwsi mają jednak przed tą potyczką niemałe kłopoty. Kontuzji na zgrupowaniu kadry Niemiec doznał bowiem Toni Kross.

Występ Niemca przeciwko obecnym mistrzom Anglii stanął pod małym znakiem zapytania. Jeśli jednak nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to powinien być on gotów do gry.

Gorzej sprawy mają się w przypadku innego zawodnika środka pola. Mowa o Federico Valverde, który miał doznać urazu, o czym informuje „Marca”.

Nie uczestniczył on zresztą we wtorkowych jednostkach treningowych. Pomocnik odczuwa dyskomfort związany z mięśniem. Wstępnie mówi się, że w jego przypadku przerwa może potrwać blisko dwa tygodnie.

Na ten moment więc nie wiadomo, czy zdąży na pierwszą potyczkę przeciwko „The Reds”.

22-latek rozegrał w tym sezonie do tej pory łącznie 25 spotkań. W tym czasie udało mu się zdobyć trzy gole. Ponadto zanotował też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy