Real Madryt próbował pozyskać obrońcę

Real Madryt próbował pozyskać obrońcę fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Marca

Real Madryt w letnim oknie transferowym podjął próbę sprowadzenia Layvina Kurzawy.

Według "Marki", "Królewscy" usiłowali znaleźć lewego obrońcę wobec odejścia Fabio Coentrao. Kiedy jednak Hiszpanie czekali na finalizację jego przenosin do Monaco, do gry wkroczyło Paris Saint-Germain i załatwiło sobie usługi 23-latka.

Zespół mistrza Francji tego lata opuścił Lucas Digne, nie zdoławszy udowodnić swojej wartości. Z Parc des Princes pożegnać ma się też Maxwell, dlatego Kurzawa wkrótce stanie się pierwszym wyborem Laurenta Blanca.

Swój transfer 23-latek zawdzięcza wysokiej klasy występom w Monaco, które przyciągnęły uwagę najlepszych zespołów w Europie. Jego karta zawodnicza kosztowała PSG 24 miliony euro, jednak do tej pory Francuz nie udowodnił, że rzeczywiście jest wart takich pieniędzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy