Real Madryt zapłaci karę za brak sparingu

Real Madryt zapłaci karę za brak sparingu
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Kreiszeitung

Dyrektor Werderu, Klaus Filbry, przyznał, że Real Madryt zapłaci niemieckiemu klubowi karę za niewywiązanie się z umowy dotyczącej rozegrania sparingu.

Mecz towarzyski z Werderem był jednym z punktów zawartych w umowie o transferze Özila. „Królewscy” przygotowywać się przed kolejnym sezonem chcą w Azji lub USA, więc sparing mocno koliduje z planami Mourinho. Zarząd hiszpańskiego klubu poinformował już Niemców o niedotrzymaniu słowa. Co się z tym wiąże, wypłaci odpowiednie odszkodowanie.

- Wygląda na to, że nie przyjadą do nas, wolą zapłacić karę. Ich celem jest turniej w Azji lub USA, gdzie będą w stanie zarobić sporo pieniędzy – stwierdził Filbry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy