Real Madryt zapłaci karę za brak sparingu

Real Madryt zapłaci karę za brak sparingu fot. Transfery.info
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Kreiszeitung

Dyrektor Werderu, Klaus Filbry, przyznał, że Real Madryt zapłaci niemieckiemu klubowi karę za niewywiązanie się z umowy dotyczącej rozegrania sparingu.

Mecz towarzyski z Werderem był jednym z punktów zawartych w umowie o transferze Özila. „Królewscy” przygotowywać się przed kolejnym sezonem chcą w Azji lub USA, więc sparing mocno koliduje z planami Mourinho. Zarząd hiszpańskiego klubu poinformował już Niemców o niedotrzymaniu słowa. Co się z tym wiąże, wypłaci odpowiednie odszkodowanie.

- Wygląda na to, że nie przyjadą do nas, wolą zapłacić karę. Ich celem jest turniej w Azji lub USA, gdzie będą w stanie zarobić sporo pieniędzy – stwierdził Filbry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy