Real przygląda się napastnikowi, ale… niepokój wzbudza jego problem z uszami
2017-11-30 21:30:08; Aktualizacja: 7 lat temu
Real Madryt przygląda się sytuacji Timo Wernera, który podczas spotkań musi grać z zatyczkami do uszu.
Od dłuższego czasu w hiszpańskich mediach przewijają się informacje na temat zainteresowania napastnikiem ze strony Realu Madryt. Niemiec ma jednak problemy zdrowotne, które wzbudzają niepokój działaczy obrońcy trofeum Ligi Mistrzów. Ma to związek z problemami z krążeniem, które uwydatniają się na głośnych stadionach.
Informacje na temat uszu niemieckiego snajpera ujrzały światło dzienne przed kilkoma miesiącami, gdy z powodu hałasu musiał opuścić boisko już w 32. minucie spotkania z Beşiktaşem. O przypadłości poinformował RB Lipsk, który wyjawił, że Niemiec będzie nosił zatyczki i zostanie przeprowadzony szereg testów, mających na celu dotarcie do źródła choroby.
Real Madryt poszukuje nowego snajpera ze względu na brak klasowego zmiennika dla Karima Benzemy. W poprzednim sezonie taką rolę pełnił Álvaro Morata, ale zdecydował się w poprzednim oknie transferowym na odejście do Chelsea i do tej pory „Królewscy” nie sprowadzili do klubu nikogo w jego miejsce. W zespole figuruje jedynie Borja Mayoral, jednak nie prezentuje jeszcze odpowiedniego poziomu do sprawowania takiej roli.
W aktualnym sezonie 21-latek z Lipska zdobył jedenaście bramek i trzy asysty w osiemnastu występach na wszystkich frontach.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



