Rekrutujemy!

Rekrutujemy!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Poszukujemy osób do mniej i bardziej regularnej współpracy z Transfery.info.

Transfery.info to jeden z największych w Polsce serwisów dotyczących piłki nożnej z oglądalnością na poziomie 500-950 tysięcy unikalnych użytkowników i 6-20 milionów odsłon miesięcznie (nasz profil na Facebooku polubiło ponad 200 tysięcy osób, na Twitterze 17 tysięcy, a na Instagramie 10 tysięcy). Po zakończonym niedawno, rekordowym dla nas, letnim oknie poszukujemy osób, które pomogą nam wejść na kolejny poziom.

Przypominamy na wstępie, że naszym głównym punktem zainteresowania są transfery, ale nie tylko nimi się zajmujemy. Piszemy przez cały rok bardzo szeroko o piłce nożnej. Więc idealnie jeśli interesujesz się futbolem, ale szczególnie pasjonujesz się tematem przeprowadzek międzyklubowych (choć nie jest to niezbędny warunek).

- REDAKTOR - twórca tekstów. Poszukujemy zarówno osób odpowiedzialnych za aktualności, jak i dłuższe formy (tak teksty problemowe, jak wywiady). 
- REDAKTOR DO OBSŁUGI MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.
- TWÓRCA MEMÓW - jesteś dobry w wymyślaniu krótkich, chwytliwych sloganów, do których potrafisz dobrać grafikę? Kogoś takiego poszukujemy.
- TWÓRCA WIDEO/MONTAŻYSTA - osoba odpowiedzialna za tworzenie krótkich form wideo.
- INNE - jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy twórczości, na przykład fotografię. Jeśli działasz w szeroko (bardzo szeroko) pojętym temacie futbolu, nie wahaj się do nas napisać.

Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość na adres: rekrutacja@transfery.info z krótką motywacją zgłoszenia i przykładami pracy (odpowiednimi do zgłoszenia, czyli np. redaktor aktualności - z przykładowym newsem; w przypadku tekstów prosimy o nieprzekraczanie strony A4). Prosimy także o określenie możliwości czasowych i oczekiwań co do współpracy.

Szukamy ludzi kreatywnych, samodzielnych, ze świeżym podejściem do tematu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy