Renato Sanches na celowniku Lille

Renato Sanches na celowniku Lille fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Renato Sanches nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole Bayernu. W kierunku Portugalczyka zaczęli spoglądać działacze Lille.

O zainteresowaniu 22-letnim pomocnikiem ze strony wicemistrza Francji piszą m.in. dziennikarze Sky Sport, podkreślając jednocześnie, że jego działacze nie złożyli jeszcze Bayernowi konkretnej oferty. Niewykluczone jednak, że wkrótce to zrobią.

- Nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ponieważ nic konkretnego do nas nie dotarło. Przed zamknięciem okna transferowego wszystko jest jednak możliwe - powiedziała osoba z otoczenia piłkarza.

O Sanchesie zrobiło się ostatnio głośno z uwagi na jego wypowiedź po piątkowym meczu ligowym Bayernu z Herthą (2:2). - Chcę odejść. Jestem smutny. Czy spodziewałem się takiej decyzji trenera? Nie. To nie jest dla mnie dobra sytuacja. Już po raz drugi pragnę opuścić Bayern, ale klub nie chce mnie puścić. Pięć minut gry w meczu to dla mnie zbyt mało - przyznał Portugalczyk, za co klub nałożył na niego 10 tysięcy euro kary.

Prezes mistrza Niemiec, Karl-Heinz Rummenigge, przyznał, że nie zamierza sprzedawać piłkarza. Wydaje się więc, że jeśli Lille ma go pozyskać, to raczej na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy