Renato Sanches na celowniku Lille

Renato Sanches na celowniku Lille fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Renato Sanches nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole Bayernu. W kierunku Portugalczyka zaczęli spoglądać działacze Lille.

O zainteresowaniu 22-letnim pomocnikiem ze strony wicemistrza Francji piszą m.in. dziennikarze Sky Sport, podkreślając jednocześnie, że jego działacze nie złożyli jeszcze Bayernowi konkretnej oferty. Niewykluczone jednak, że wkrótce to zrobią.

- Nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ponieważ nic konkretnego do nas nie dotarło. Przed zamknięciem okna transferowego wszystko jest jednak możliwe - powiedziała osoba z otoczenia piłkarza.

O Sanchesie zrobiło się ostatnio głośno z uwagi na jego wypowiedź po piątkowym meczu ligowym Bayernu z Herthą (2:2). - Chcę odejść. Jestem smutny. Czy spodziewałem się takiej decyzji trenera? Nie. To nie jest dla mnie dobra sytuacja. Już po raz drugi pragnę opuścić Bayern, ale klub nie chce mnie puścić. Pięć minut gry w meczu to dla mnie zbyt mało - przyznał Portugalczyk, za co klub nałożył na niego 10 tysięcy euro kary.

Prezes mistrza Niemiec, Karl-Heinz Rummenigge, przyznał, że nie zamierza sprzedawać piłkarza. Wydaje się więc, że jeśli Lille ma go pozyskać, to raczej na zasadzie wypożyczenia.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy