Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz jednak bez automatycznego przedłużenia umowy

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz jednak bez automatycznego przedłużenia umowy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Kamieniecki [TVP Sport]

W kontrakcie Czesława Michniewicza z Polskim Związkiem Piłki Nożnej nie ma zapisu automatycznie przedłużającego umowę - podaje Piotr Kamieniecki z TVP Sport.

Czesław Michniewicz został selekcjonerem reprezentacji Polski pod koniec stycznia i do tej pory skutecznie realizuje kolejne cele. W marcu jego zespół pokonał Szwecję i awansował na Mistrzostwa Świata. Już w Katarze biało-czerwoni zdobyli cztery punkty w grupie C i przeszli do fazy pucharowej. Można oczywiście mieć zastrzeżenia odnośnie stylu gry drużyny, ale zadanie zostało wykonane.

W czwartek Maciej Wąsowski z Weszlo.com poinformował, że wraz z wyjściem z grupy na mundialu kontrakt Michniewicza z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, który jest ważny do końca 2022 roku, został automatycznie przedłużony do finiszu eliminacji Mistrzostw Europy w 2024 roku.

Dzisiaj Piotr Kamieniecki zdementował te doniesienia. Jego zdaniem w umowie nie ma klauzuli automatycznego przedłużenia współpracy.

W kontrakcie ma znajdować się zapis dotyczący przedłużenia ze strony federacji. Sam dokument jest jednak złożony i na ten moment istnieje wiele możliwości. Obecnie strony nie prowadzą żadnych rozmów w tej sprawie. Te mają rozpocząć się dopiero po zakończeniu udziału reprezentacji w mistrzostwach.

Już w niedzielę polski zespół zmierzy się w 1/8 finału z Francją.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy