Reprezentacja Polski gra z Bośnią i Hercegowiną: Znamy składy

Reprezentacja Polski gra z Bośnią i Hercegowiną: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na środowy mecz reprezentacji Polski z Bośnią i Hercegowiną w ramach Ligi Narodów.

Podopiecznych Jerzego Brzęczka czeka ostatnie październikowe spotkanie. W niedzielę zremisowali oni bezbramkowo z Włochami. Obecnie biało-czerwoni mają na koncie cztery punkty. Pierwsi w tabeli grupy 1 Dywizji A Włosi wyprzedzają ich jednak tylko o jedno „oczko”.

W porównaniu do ostatniego starcia do jedenastki wskoczyli dzisiaj Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca, Jacek Góralski, Karol Linetty i Kamil Grosicki.

Pierwszy gwizdek o 20:45.

POLSKA: Szczęsny; Kędziora, Glik, Bednarek, Reca, Jóźwiak, Góralski, Linetty, Klich, Grosicki, Lewandowski.
Ławka: Drągowski, Fabiański, Bochniewicz, Walukiewicz, Milik, Karbownik, Krychowiak, Kądzior, Bereszyński, Szymański, Moder, Piątek.

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Sehić; Cipetić, Sanicanin, Ahmedhodzić, Kolasinac, Pjanić, Hadziahmetović, Cimirot, Visca, Krunić, Dzeko.
Ławka: Brasnić, Pirić, Nastić, Todorović, Tatar, Prevljak, Gojak, Hadzikadunić, Djurić, Hajradinović, Loncar, Milosević.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy