Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

- Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową - powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

W czwartek o godzinie 15:00 rozpocznie się konferencja prasowa online z udziałem Bońka.

Na temat zwolnienia Brzęczka spekulowało się od dawna, ale były to bardziej życzenia kibiców. Dzisiaj stały się one rzeczywistością.

49-latek prowadził biało-czerwonych od połowy 2018 roku. Reprezentacja rozegrała pod jego wodzą 24 spotkania. Zanotowała 12 zwycięstw, pięć remisów i siedem porażek. 

W marcu drużyna narodowa rozegra pierwsze mecze w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. W czerwcu rozpoczną się z kolei Mistrzostwa Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy