Reprezentacja Polski: Konkurs TVP rozstrzygnięty. 12-latek skomentuje mecz z Macedonią Północną

Reprezentacja Polski: Konkurs TVP rozstrzygnięty. 12-latek skomentuje mecz z Macedonią Północną fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska poinformowała o rozstrzygnięciu konkursu na najmłodszego komentatora meczu reprezentacji. Zwycięzcą został 12-letni Aleksander Tomkowiak.

Młodzi sprawozdawcy (w wieku 8-13 lat) mogli nadsyłać swoje zgłoszenia przez cały wrzesień. Zadanie było jedno - nagranie komentarza do skrótu niedawnego meczu reprezentacji Polski z Izraelem. Kapituła w składzie Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Michał Zawacki oraz Janusz Basałaj zdecydowała, że najlepiej wykonał je Tomkowiak.

W nagrodę 12-latek skomentuje razem z Iwańskim spotkanie biało-czerwonych z Macedonią Północną w ramach eliminacji Euro 2020. Odbędzie się ono 13 października w Warszawie, początek o 20:45.

Mecz z komentarzem zwycięzcy konkursu będzie można zobaczyć na stronie Tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przypomnijmy, że trzy dni przed starciem z Macedonią Północną reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Łotwą.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy