Reprezentant Argentyny blisko powrotu do byłego klubu

Reprezentant Argentyny blisko powrotu do byłego klubu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Golkiper Napoli Mariano Andújar jest bardzo bliski powrotu do swojego byłego klubu — Estudiantes de La Plata.

32-latek przeniesie się do argentyńskiego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia. Oficjalne potwierdzenie ze strony obu ekip ma nastąpić na przestrzeni najbliższych godzin.

Mariano Gonzalo Andújar urodził się 30. lipca 1983 roku w Buenos Aires. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Club Atlético Huracán, a w 2009 roku został ogłoszony nowym nabytkiem Catanii. Barw Napoli broni od 2014 roku, ma za sobą 10 występów w seniorskiej reprezentacji Argentyny.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy