Reprezentant Argentyny blisko powrotu do byłego klubu

Reprezentant Argentyny blisko powrotu do byłego klubu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Golkiper Napoli Mariano Andújar jest bardzo bliski powrotu do swojego byłego klubu — Estudiantes de La Plata.

32-latek przeniesie się do argentyńskiego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia. Oficjalne potwierdzenie ze strony obu ekip ma nastąpić na przestrzeni najbliższych godzin.

Mariano Gonzalo Andújar urodził się 30. lipca 1983 roku w Buenos Aires. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Club Atlético Huracán, a w 2009 roku został ogłoszony nowym nabytkiem Catanii. Barw Napoli broni od 2014 roku, ma za sobą 10 występów w seniorskiej reprezentacji Argentyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy