Reprezentant Japonii na testach w Celtiku

Reprezentant Japonii na testach w Celtiku
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Celtic

Tydzień w Glasgow spędzi Hiroki Yamada, reprezentant Japonii testowany przez Celtic.

24-letni pomocnik zadebiutował w kadrze w tym roku, zaliczając dwa występy, natomiast na co dzień występuje w klubie J-League Júbilo Iwata.
 
- Może grać na lewej stronie albo za napastnikiem. Wygląda w porządku, ale tak naprawdę nie mamy jasnego poglądu, póki nie zobaczymy go tutaj. Nie sądzę, żeby w grę wchodziły jakieś pieniądze - scharakteryzował zawodnika menadżer Neil Lennon.
 
Yamada ma całkiem imponujące statystyki w lidze japońskiej. W 90 meczach zaliczył aż 22 trafienia. Charakteryzuje go znakomite wyszkolenie techniczne, dobry strzał. Nie jest przypadkiem, że w swoim klubie występuje z numerem "10" na plecach.
 
Tak jak potwierdził Lennon w powyższej wypowiedzi, w przypadku treningowego powodzenia Yamada mógłby trafić do Celtiku już w zimowym oknie na zasadzie wolnego transferu.
 
Kompilacja zagrań zawodnika:

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy