Reprezentant Portugalii w Milanie?

Reprezentant Portugalii w Milanie?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Miguel Veloso może ponownie zagrać we Włoszech.

Jak informuje "Calciomercato", powrotem na Półwysep Apeniński interesuje się nie tylko sam Portugalczyk, ale i jego żona, będąca jednocześnie córką właściciela Genoi, Enrico Prezosiego.

Idealnym kierunkiem dla 29-latka byłby AC Milan, któremu brakuje jakości w linii pomocy. Wobec faktu, iż Ricardo Montolivo dalej dochodzi do siebie po urazie, a Nigel De Jong znajduje się poza zespołem, "Rossoneri" rozpaczliwie potrzebują kogoś, kto będzie dyktował tempo w środku boiska.

Po wydaniu 90 milionów euro w letnim oknie transferowym, Adriano Galliani nie chce szastać pieniędzmi również zimą. Ktoś taki jak Veloso - którego kontrakt z Dynamem Kijów wygasa w czerwcu - byłby idealną opcją zarówno dla Milanu, jak i zespołu z Ukrainy. W przeciwnym razie aktualny pracodawca latem straciłby go bowiem za darmo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy