Reprezentant Rumunii trafi do Ekstraklasy?!

Reprezentant Rumunii trafi do Ekstraklasy?! fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Gazeta Sporturilor

Rumuńskie media informują o zainteresowaniu polskich zespołów jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek.

Jak informuje „Gazeta Sporturilor”, zawodnik Dinama Bukareszt, Sergiu Hanca znalazł się na celowniku zarówno warszawskiej Legii, jak i Jagiellonii Białystok.

26-latek wraz z zespołem przybywa aktualnie na zgrupowaniu w Polsce. Zdaniem wspomnianego źródła, wysłannicy tegorocznych mistrzów oraz wicemistrzów Polski mają przyjrzeć się występom Hancy w zbliżających się sparingach Dinama, jakie klub ten rozegra w trakcie swojego pobytu na obozie.

Czterokrotny reprezentant Rumunii należał w minionym sezonie do wyróżniających się zawodników ligi rumuńskiej na pozycji prawoskrzydłowego. W dwudziestu trzech spotkaniach, jakie rozegrał na poziomie pierwszej ligi udało mu się skompletować trzy bramki oraz sześć asyst.

Hanca jest aktualnie wyceniany na około pół miliona euro. Sam zawodnik w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, iż w trakcie tegorocznego okienka transferowego chciałby opuścić szeregi zespołu z rumuńskiej stolicy.

Wiosną wychowanek ASA Târgu Mureș był bohaterem spekulacji łączących go z przenosinami do francuskiego Lille oraz belgijskiego Gent.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy