Reprezentant Rumunii trafi do Ekstraklasy?!

Reprezentant Rumunii trafi do Ekstraklasy?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Gazeta Sporturilor

Rumuńskie media informują o zainteresowaniu polskich zespołów jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek.

Jak informuje „Gazeta Sporturilor”, zawodnik Dinama Bukareszt, Sergiu Hanca znalazł się na celowniku zarówno warszawskiej Legii, jak i Jagiellonii Białystok.

26-latek wraz z zespołem przybywa aktualnie na zgrupowaniu w Polsce. Zdaniem wspomnianego źródła, wysłannicy tegorocznych mistrzów oraz wicemistrzów Polski mają przyjrzeć się występom Hancy w zbliżających się sparingach Dinama, jakie klub ten rozegra w trakcie swojego pobytu na obozie.

Czterokrotny reprezentant Rumunii należał w minionym sezonie do wyróżniających się zawodników ligi rumuńskiej na pozycji prawoskrzydłowego. W dwudziestu trzech spotkaniach, jakie rozegrał na poziomie pierwszej ligi udało mu się skompletować trzy bramki oraz sześć asyst.

Hanca jest aktualnie wyceniany na około pół miliona euro. Sam zawodnik w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, iż w trakcie tegorocznego okienka transferowego chciałby opuścić szeregi zespołu z rumuńskiej stolicy.

Wiosną wychowanek ASA Târgu Mureș był bohaterem spekulacji łączących go z przenosinami do francuskiego Lille oraz belgijskiego Gent.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy