Reprezentant Serbii na celowniku Atlético Madryt

Reprezentant Serbii na celowniku Atlético Madryt
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS| Calciomercato

Atlético Madryt czyni starania w kierunku pozyskania Nikoli Milenkovicia.

Wzmocnienie środka obrony to jeden z priorytetów madryckiego klubu. Działacze chcieliby bowiem sprowadzić przed następnym sezonem zawodnika, który wzmocniłby rywalizację w tym miejscu boiska i zarazem stanie się alternatywą dla mocno eksploatowanego obecnie Diego Godína. Z tego względu na ich celowniku znalazł się Nikola Milenković.

Media informują, że zawodnik przez ostatnich kilka tygodni był obserwowany przez skautów wspomnianego zespołu. Ponadto w samych superlatywach na jego temat wypowiadał się syn szkoleniowca Atlético, Giovanni Simeone. Jego opinia może być w tej sprawie bardzo ważna.

Dobra dyspozycja Serba nie przeszła jednak bez echa wśród innych europejskich potęg. O jego względy zabiegają także drużyny z Premier League oraz Bundesligi, ale Atlético jest na pierwszym miejscu w wyścigu o podpis.

20-latek od lipca minionego roku przywdziewa trykot Fiorentiny. W barwach tego zespołu zaliczył w bieżących rozgrywkach sześć spotkań. Na jego dorobek złożyły się dwa gole.

Jego umowa wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy