Reprezentant Włoch nie pojedzie na Euro!

Reprezentant Włoch nie pojedzie na Euro! fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Genoa CFC

Matta Perin z Genoi z powodu kontuzji będzie pauzował przez najbliższe kilka miesięcy.

Bramkarz zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie i jutro podda się operacji w rzymskiej klinice Villa Stuart. Na razie trudno określić, kiedy będzie mógł on wrócić do gry, lecz pewne jest, że jego pauza potrwa kilka miesięcy. Oznacza to, że 23-latka zabraknie w kadrze na tegoroczne Mistrzostwa Europy we Francji.

Perin zaliczył jeden występ w reprezentacji Włoch - 18 listopada 2014 roku zagrał 17 minut w towarzyskim meczu z Albanią. W ostatnich miesiącach otrzymywał on jednak powołania do kadry. Włoskie media spekulują, że wobec urazu gracza Genoi szansę na wyjazd na turniej otrzyma 17-letni Gianluigi Donnarumma, który od jesieni 2015 pełni rolę pierwszego golkipera Milanu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy