Reprezentant Włoch wyklucza transfer do Barcelony. Ale do Juventusu nie!

Reprezentant Włoch wyklucza transfer do Barcelony. Ale do Juventusu nie!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: La Stampa

Juventus pracuje nad pozyskaniem Domenico Berardiego.

Mistrzowie Włoch posiadają opcję wykupu zawodnika za 25 milionów euro, ale zdaniem "La Stampy" mogą poprosić o obniżkę tej sumy, włączając w transakcję innego piłkarza.

W międzyczasie agent Berardiego, Simone Seghedoni, zaprzeczył pogłoskom na temat przenosin jego klienta do Barcelony.

- Nie wiadomo mi o niczym, co miałoby świadczyć o zainteresowaniu Barcelony, nie było też od nich żadnego kontaktu. Dotychczas nie mieliśmy też żadnego spotkania z Juventusem, ale to kierunek, którego nie możemy wykluczyć. Berardi jest jednak obecnie zawodnikiem Sassuolo i to na tym się skupia - mówi Seghedoni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy