Reus o plotkach transferowych

Reus o plotkach transferowych
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Facebook

Marco Reus wypowiedział się na temat plotek transferowych, które głównie mówią o jego przejściu do Bayernu Monachium.

W niemieckich mediach od wielu tygodniu jest głośno, że Bayern Monachium postara się ściągnąć do siebie kolejną gwiazdę Borussii Dortmund. Według niektórych niemieckich dziennikarzy Bayern nawiązał już nawet kontakt z agentami 25-latka.

Na temat plotek transferowych wypowiedział się na Facebooku sam zainteresowany: "Obecnie dużo mówi się o mnie i mojej przyszłości. Istnieje wiele spekulacji i już wiele zostało napisane. Chcę tylko napisać, że inni ludzie o wiele bardziej martwią się o moją przyszłość niż ja". 

Według spekulacji mediów Reus może zmienić klub latem przyszłego roku za 25 milionów euro. Faworytem do pozyskania jest podobno Bayern Monachium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy