Reyes powraca do Kanonierów

Reyes powraca do Kanonierów
Redakcja
Redakcja
Źródło: wlase

Nie ma już najmniejszych wątpliwości że Jose Antonio Reyes od nowego sezonu będzie znów zawodnikiem Arsenalu Londyn.Królewscy ostatecznie nie doszli do porozumienia z londyńczykami w sprawie kwoty odstępnego za(...)

Nie ma już najmniejszych wątpliwości że Jose Antonio Reyes od nowego sezonu będzie znów zawodnikiem Arsenalu Londyn.Królewscy ostatecznie nie doszli do porozumienia z londyńczykami w sprawie kwoty odstępnego za napastnika.J.A Reyes ostatni sezon spędził w Realu Madryt,do którego został wypożyczony,w drugą stronę powędrował Brazylijczyk Julio Babtista.Hiszpan wielokrotnie dawał do zrozumieia działaczom Arsenalu że nie chce wracać na wyspy,to natomiast nie robiło większego wrażenia na włodarzach klubu z Emirates Stadium,tlumacząc się że potrzebują klasowego napastika po odejściu T.Henry.
Więcej na temat: Hiszpania Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy