Richard Keogh nie zagra do grudnia 2020 roku. Wszystko przez imprezę

Richard Keogh nie zagra do grudnia 2020 roku. Wszystko przez imprezę fot. RamsTV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports podaje, że przerwa w grze Richarda Keogha z Derby County, który brał udział w wypadku samochodowym, może wynieść nawet 15 miesięcy.

W zeszłym tygodniu piłkarze rywalizującego w Championship Derby County uczestniczyli w obiedzie integracyjnym. Już po nim Keogh, Tom Lawrence i Mason Bennett postanowili pobawić się w swoim towarzystwie. Każdy z nich spożywał alkohol. Impreza zakończyła się wypadkiem. Należący do Lawrence’a Range Rover Sport uderzył w latarnię. Keogh, który był pasażerem, ucierpiał najbardziej. Dodajmy, że piłkarzom w pewnym momencie proponowano transport.

Już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, że 33-letni stoper może mieć z głowy ten sezon. Według Sky Sports pauza kapitana Derby potrwa jeszcze dłużej. Defensor poważnie uszkodził dwa więzadła w kolanie: krzyżowe przednie i poboczne przyśrodkowe. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że będzie on pauzował do grudnia 2020 roku.

Powrót do gry Keogha może pokryć się z końcówką jego kontraktu z Derby. Jest on bowiem ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Reprezentant Irlandii trafił do Derby w 2012 roku. Do tej pory rozegrał w koszulce „Baranów” 356 spotkań.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy