Richardson blisko Sunderlandu

Richardson blisko Sunderlandu
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Kieran Richardson &#8211;pomocnik Manchesteru United, jest bliski przenosin do Sunderlandu &#8211; donosi dzisiejsza prasa. Kwota transferu miałaby opiewać na 5,5mln Ł. <br><br> Po tym jak drużyna Mistrza An(...)

Kieran Richardson –pomocnik Manchesteru United, jest bliski przenosin do Sunderlandu – donosi dzisiejsza prasa. Kwota transferu miałaby opiewać na 5,5mln Ł.

Po tym jak drużyna Mistrza Anglii pozyskała niedawno dwa supertalenty - Naniego i Andersona, młodemu Anglikowi zaczęło brakować miejsca w składzie.

Jeśli transfer dojdzie do skutku tegoroczny beniaminek Premiership będzie mógł powoli zacząć zmieniać nazwę na „mały Manchester United”. Od początku zeszłego sezonu na Stadionie Światła zawitało już 5 postaci z przeszłością na Old Trafford - Roy Keane w roli menadżera oraz piłkarze: Dwight Yorke, Liam Miller i wypożyczeni na pół roku Johny Evans i Danny Simpson.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy