Richardson blisko Sunderlandu

Richardson blisko Sunderlandu
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Kieran Richardson &#8211;pomocnik Manchesteru United, jest bliski przenosin do Sunderlandu &#8211; donosi dzisiejsza prasa. Kwota transferu miałaby opiewać na 5,5mln Ł. <br><br> Po tym jak drużyna Mistrza An(...)

Kieran Richardson –pomocnik Manchesteru United, jest bliski przenosin do Sunderlandu – donosi dzisiejsza prasa. Kwota transferu miałaby opiewać na 5,5mln Ł.

Po tym jak drużyna Mistrza Anglii pozyskała niedawno dwa supertalenty - Naniego i Andersona, młodemu Anglikowi zaczęło brakować miejsca w składzie.

Jeśli transfer dojdzie do skutku tegoroczny beniaminek Premiership będzie mógł powoli zacząć zmieniać nazwę na „mały Manchester United”. Od początku zeszłego sezonu na Stadionie Światła zawitało już 5 postaci z przeszłością na Old Trafford - Roy Keane w roli menadżera oraz piłkarze: Dwight Yorke, Liam Miller i wypożyczeni na pół roku Johny Evans i Danny Simpson.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy