Robert Lewandowski gotowy do działania w przypadku blokowania transferu

Robert Lewandowski gotowy do działania w przypadku blokowania transferu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Robert Lewandowski jest zdecydowany na przenosiny z Bayernu Monachium do Barcelony i zamierza dopomóc w sfinalizowaniu transakcji - pisze „Sport”.

Robert Lewandowski otwarcie powiedział, że jego przygoda z Bayernem Monachium dobiega końca pod koniec maja. Od tamtej pory media co i rusz przekazują nowe informacje na jego temat, ale same rozmowy między Barceloną a monachijczykami raczej nie ruszyły do przodu. Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl Katalończycy złożyli drugą ofertę za Polaka w wysokości 35 milionów euro plus pięć milionów w bonusach. Bayern nie zamierza jej przyjmować.

Według „Sportu”, jeżeli Bayern dalej będzie blokował transfer, Lewandowski może po raz kolejny zabrać publicznie głos na temat swojej sytuacji.

- Procentowe szanse na pozostanie Lewandowskiego w Bayernie? Na ten moment to 100 procent. 12 lipca to jego pierwszy dzień pracy i spodziewam się, że się zjawi - powiedział zapytany o napastnika dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidžić. „Sport” sugeruje, że kapitan reprezentacji Polski dał już do zrozumienia, że chce rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Barceloną, a nie z Bayernem, i nie zjawi się na pierwszych treningach monachijczyków.

Ostatnio doszło do rozmowy między Salihamidžiciem a Lewandowskim na Majorce. Ten drugi miał w jej trakcie poprosić o transfer i przyznał, że nie ma już odwrotu. „Sport” pisze, że zarówno 33-latek, jak i Barcelona chce uniknąć telenoweli, ale jeżeli nastawienie Bayernu nie ulegnie zmianie, to może zakończyć się transferową wojną.

Mimo wszystko Barcelona na razie wierzy w polubowne dojście do porozumienia. Kolejną ofertę za Lewandowskiego powinna ona przesłać w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy